Prezinta-te

In jos

Prezinta-te

Mesaj Scris de ony_x la data de Sam Mar 07, 2015 12:10 pm

Nickname-ul tau:
Varsta:
Locatia:
Ai steam :
SteamId :
Jocurile preferate:
O scurta descriere despre tine:
De unde ai aflat de Relax.DreamServer.Ro :
Un comenatriu ce vrei tu ... :
O poza cu tine:

YM:  onyx.relax
ony_x

Puncte : 1352
Reputatie : 46
Data de inscriere : 07/03/2013
Localizare : Calarasi...

http://relax-dreamserver.forumhit.ro/

Sus In jos

Re: Prezinta-te

Mesaj Scris de piciu la data de Lun Apr 20, 2015 10:54 am

Nickname-ul tau: Catalin-Mihai Doros
Varsta: 17 ani
Locatia: Tulcea
Ai steam: Da
SteamId: E steam comun cu Pika
Jocurile preferate: Counter-Strike si HeroZero ([Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link])
O scurta descriere despre tine: Sunt o persoana sociabila, amuzanta, glumeata, cateodata ma enervez repede din cauza unor talalai, sunt clasa a 11-a, fac dansuri grecesti de 1 an si ceva, imi place sa joc fotbal (daca mai joaca cineva, il astept in Tulcea la o pasa Smile) ), imi place sa pescuiesc si cam atat despre mine... Very Happy
De unde ai aflat de Relax.DreamServer.Ro: Pai am aflat cam pe la varsta de 12-13 ani de Relax.Revelite.Ro, dar dupa mici certuri intre Owneri, am ales sa merg mai departe pe mana lu' gigi Smile Deci, joc pe acest server de cand s-a fondat Very Happy
Un comentariu ce vrei tu...: Eu am respectat si am fost respectat!
O poza cu tine: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
piciu

Puncte : 2877
Reputatie : 91
Data de inscriere : 02/06/2012
Varsta : 20
Localizare : Tulcea

http://relax-dreamserver.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de ony_x la data de Lun Apr 20, 2015 11:45 am

Nickname-ul tau: Ony_x
Varsta: 26
Locatia: Popesti. Calrarasi
Ai steam : are baiatul
SteamId : --
Jocurile preferate: Counter-Strike si HeroZero
O scurta descriere despre tine: Zic eu Smile) Sociabil, intelegator (cateodata) imi place mult sa rad si sa fac glume cu bun gust. Iubesc fetele si ele ma iubesc pe mine Smile)
De unde ai aflat de Relax.DreamServer.Ro : Pai nici nu mai stiu Smile) dar important este ca inca joc aici. Deci este un server care daca intri pe el vei ramane aici Smile
Un comenatriu ce vrei tu ... : Pai sa zicem ca un viitor frumos il faci doar cu mana ta !
O poza cu tine:   [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

YM:  onyx.relax
ony_x

Puncte : 1352
Reputatie : 46
Data de inscriere : 07/03/2013
Localizare : Calarasi...

http://relax-dreamserver.forumhit.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus